Biz Kimiz ?

Klima Servisi Yazısı

Pendik Güvenilir Kombi Servisi


Pendik güvenilir kombi servisi hizmeti veren firmamız için güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Bu noktada elektrik başta olmak üzere tüm tedbirler alınmaktadır. Gaz kaçağı esnasında ise tüm tesisat kapatılmaktadır. Bu nedenle işlemler bitene kadar tüm tedbirler en sıkı şekilde uygulanmaktadır.


Firmamız gaz tesisatı için yetkili firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı içerisinde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. En önemli konuların başında ise fiyatlandırma gelmektedir. Kaliteli ve uygun fiyat sunan firmamız ile kısa sürede her türlü işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kalite her zaman pahalı değildir. Firmamız bunu sizlere sunmak ve göstermek için çalışmaktadır.

 

Kurtköy Kombi Servisi

Kurtköy kombi servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmet alanında ilk akla gelen isim olmaktayız. Sadece arıza tespiti ve onarımı ile değil, aynı zamanda söküm ve montaj gibi konularda da firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İlk montaj dışında da taşınma ve benzeri durumlar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Özellikle taşınma gibi durumlarda en çok ortaya çıkan ihtiyaç için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombi servisi olarak montaj ve söküm işlemleri büyük bir titizlik ile yerine getirilmektedir. Öncelik her zaman için güvenlik olmaktadır. Bunun için gereken tüm tedbirler uzman personellerimiz tarafından alınmaktadır. Sonrasında söküm ve montaj işlemleri yerine getirilmektedir. 

 

Kurtköy En Yakın Kombi Servisi 

 

Kurtköy en yakın kombi servisi olarak montaj ve onarım işlemlerinin yanında bakım işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Bakım işlemleri cihazların ömrünü yarı oranında arttırmaktadır. Bu nedenle mutlaka uzman bir el ile yapılması gerekmektedir. Firmamız bu ellere sahip şekilde hizmet vermektedir. Özellikle eğitim noktasında tüm personellerimiz gerekli eğitime sahip şekilde çalışmaktadırlar. 


Firmamız bünyesinde verilen tüm işlemler ve hizmetler garanti kapsamındadır. Son kullanıcı kaynaklı olmayan tüm işlemlerden firmamız sorumlu olmakta ve ona göre işlemler gerçekleştirilmektedir. Bakım esnasında bazı ürünlerin değişmesi gerekmektedir. Daha düşük maliyet ya da ucuzluk yerine kaliteli ve güvenli hizmet verilmektedir. Bu bağlamda kullanılan ve değişim yapılan tüm parçalar orijinali ile değiştirilmekte ve kaliteli ürünler elde edilmektedir. 
 

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15